A The Open Network (TON) ökoszisztémájában működő egyik pénztárca bejelentette, hogy támogatni fogja a Tron blokkláncán lévő kriptoeszközöket.
Szeptember 23-án a MyTonWallet nem letétkezelői pénztárca közölte, hogy integrálja a Tront a hálózatán belüli eszközök támogatására.
Ez magában foglalja a hálózat natív tokenjét, a Tront , a Tether USD-t és más, a TRC-20 szabványt használó tokeneket.
A MyTonWallet csapata szerint ez az első olyan pénztárca a TON ökoszisztémában, amely integrálja a Tron-alapú eszközöket.
A kölcsönös átjárhatóság alapja
A csapat úgy véli, hogy ez a lépés „megalapozza” a blokklánc-interoperabilitást. A MyTonWallet alapítója, Alexander Zinchuk úgy véli, hogy a felhasználók számára nagyon fontos a több blokkláncon keresztül történő eszközkezelés. Az ügyvezető elmondta:
„A több blokkláncon zajló eszközkezelés egyre fontosabbá válik a felhasználók számára, és ez az integráció csak a kezdet.”
Zinchuk azt is elmondta, hogy a lépés a TON ökoszisztéma nagyobb elfogadásához vezet.
„A Tronhoz hasonló más nagy hálózatokkal való integrációval az a célunk, hogy áthidaljuk az ökoszisztémákat, és szélesebb közönség számára nyissuk meg a TON hálózatot, ami nagyobb elfogadottságot és hozzáférhetőséget biztosít” – tette hozzá Zinchuk.
A TON-alapú pénztárca azt is megjegyezte, hogy a jövőben tovább fogja fejleszteni a crosschain képességeit.
A projekt elmondása szerint a swapok lehetővé tételére és más blokkláncok, köztük a BNB Smart Chain, a Solana és az Ethereum támogatásának hozzáadására fog összpontosítani.
Az ágazat az interoperabilitás felé halad
Augusztus 6-án az Ethereum társalapítója, Vitalik Buterin bemutatta az Ethereum blokklánc interoperabilitási problémák megoldására vonatkozó terveit. Buterin elmondta, hogy az interoperabilitási kihívások megoldása hamarosan meglepheti az embereket.
Szeptember 18-án a 1inch DEX-aggregátor bemutatta a „Fusion+”-t, egy új, láncközi swap megoldást. A funkció kombinálja az onchain és offchain likviditást a swapok működtetéséhez.
Az atomic swap technológiát használva támogatja az ún. „mindent vagy semmit” tranzakciókat. Ha egy swap meghiúsul, az összes pénzeszköz visszakerül az eredeti tulajdonoshoz.
Eközben Jeff Garzik, a Bitcoin fejlesztője is létrehozott egy olyan protokollt, amelynek célja a Bitcoin és az Ethereum blokkláncok „egyesítése” egy alagútnak nevezett funkció segítségével.
A Hemi Network csapata azt állítja, hogy a tunneling lehetővé teszi a Bitcoin és az Ethereum egymás mellett létezését, miközben megszünteti a hagyományos hídtechnológiával járó támadási vektorokat.
A Hemi technológiai vezetője, Max Sanchez a Cointelegraph-nak elmondta, miszerint a technológia lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy a Bitcoin-eszközöket a Hemi Networkbe, majd az Ethereum alagútba helyezzék.
Kövesd a Kriptoworld-öt a Google News-on
Olvastad már? Ripple hírek: A SEC fellebbezés 10%-os esélye mellett biztonságos az XRP megvásárlása a Grayscale Trust-on keresztül?
SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!
Tájékoztatás: A kriptoworld.hu oldalon található információk és elemzések a szerzők magánvéleményét tükrözik. A jelen oldalon megjelenő írások, cikkek nem valósítanak meg a 2007. évi CXXXVIII. törvény (Bszt.) 4. § (2). bek 8. pontja szerinti befektetési elemzést és a 9. pont szerinti befektetési tanácsadást.
Bármely befektetési döntés meghozatala során az adott befektetés megfelelőségét csak az adott befektető személyére szabott vizsgálattal lehet megállapítani, melyre a jelen oldal nem vállalkozik és nem is alkalmas. Az egyes befektetési döntések előtt éppen ezért tájékozódjon részletesen és több forrásból, szükség esetén konzultáljon befektetési tanácsadóval!
A cikkekben megjelenő esetleges hibákért téves információkból eredendő anyagi károkért a kriptoworld.hu felelősséget nem vállal.